Hotel Central

ubytovanie Cesky Tesin
 

*** Hotel Central / ubytovanie Cesky Tesin

Hotel Cesky Tesin Central
Ubytovanie v Českom Tešíne : Hotel Central sa nachádza v centre mesta Český Těšín na severovýchode Moravy. Autobusové a vlakové nádražie a prechod do Poľska sú vzdialené asi 5-10 min. chôdze od hotela. Príďte stráviť príjemné chvíle pobytom na izbách alebo v reštaurácii, disco-bare, salónku a letnej záhrade.

Hotel Central Český Těšín Beskydy ubytovanie :
Príjemné izby majú sociálne zariadenie, TV - satelit. K dispozícii je 28 izieb: 14x malé izby, 7x štandard izby, 5x trojpostelové izby, 2 x apartmány, ktoré majú v kúpeľni rohovú vaňu. Detská postieľka, možnosť pristielky v štandardných izbách.
 
Central ubytovanie hotel Český Těšín služby :
Hosťom je k dispozícii 24-hodinový servis na recepcii, recepcia ponúka sekretárske služby, fax, telefón, kopírovanie, vybavovanie odkazov, taxi, predaj nápojov, cukroviniek atď . Možno platiť platobnými kartami. Internet pre hostí ZDARMA v recepcii, pripojenie k notebooku prostredníctvom wi-fi siete. Parkovisko pred hotelom alebo v hotelovom dvore. Možnosť ubytovania s domácimi zvieratami. Každú rezerváciu držíme do 18.00 hod V prípade, že dorazíte neskoršie kontaktujte prosím recepciu non-stop na telefóne alebo e-mailom.

Český Těšín hotel ubytovanie Central reštaurácia :
Reštaurácia Cascada v hoteli Central si zakladá na kvalitných surovinách, poctivej príprave, domácej chuti a inšpiruje sa svetovou kuchyňou. Medzi najvyhľadávanejšie špeciality reštaurácie v Českom Těšíne patria steaky, pečená malá kačica, bravčové koleno alebo cestoviny s rôznymi druhmi mäsa restovanými na olivovom oleji. K jedlu hosťom radi ponúkneme kvalitné české, francúzske aj talianske vína alebo najlepšie české pivo značky Budejovický Budvar a Pilsner Urquel. Reštaurácia ďalej ponúkne 80 miest, zariadenie v mexickom štýle, raňajky, obedy, večere a cez víkendy od 21 hodín hudba na počúvanie i k tancu. V lete je v prevádzke záhradka v tieni gaštanov.

Hotel ubytovanie Central Český Těšín konferencie :
Salónik s kapacitou 50 - 60 miest je vhodný najmä pre organizovanie školení, konferencií, firemných rautov, rodinných osláv, seminárov, plesov, svadobných (pre novomanželov izba zdarma) i smútočných hostín, maturitných večierkov, rautov, školských srazov atď .

Dovolenka na Morave ubytovanie Český Těšín hotel Central okolie :
Kúpalisko Český Těšín - občerstvenie, volejbal, kolky, skokanské doska a veža, tobogán, detské ihrisko, trávnatý breh, parková úprava, betónové dno. V meste bowling a squash, fitnes, solárium, posilňovňa. V okolí - zámok Fryštát s anglickým parkom. Technická expozícia Důl Michal Michálkovice. Stajňa Newport Dolné Domaslavice ponúka vychádzky na koňoch. Možnosť cykloturistiky až do blízkych Beskýd, kde sú v zime bežecké stopy aj možnosť lyžovania.
Hotel Cesky Tesin Central - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Cesky Tesin Central - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Cesky Tesin Central - možnosť pripojenia na internetHotel Cesky Tesin Central - k dispozícii letná terasaHotel Cesky Tesin Central - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cesky Tesin Central - hotel má reštauráciuHotel Cesky Tesin Central - hotel má vináreňHotel Cesky Tesin Central - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Cesky Tesin Central - akceptuje creditné karty VISAHotel Cesky Tesin Central - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Cesky Tesin Central -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Cesky Tesin Central - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cesky Tesin Central - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cesky Tesin Central - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cesky Tesin Central - Izby s vlastnou toaletouHotel Cesky Tesin Central - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: